obrázek bez popisu
obrázek bez popisu
obrázek bez popisu

O nás

Spoločnosť AUTO VALUŠEK služby s.r.o. pôsobí v Holíči od roku 2004. Práve v tomto období prichádzala na Slovensko druhá automobilka - KIA. Spolu s fabrikou sa začala budovať nová dílerska automobilová sieť KIA na SlovenskuSplnením náročných autorizačných podmienok sa spoločnosť AUTO VALUŠEK služby s.r.o. stala ako jedna z prvých oficiálnym autorizovaným predajcom a servisom vozidiel KIA. Okrem štandardov novej značky KIA sa v tomto období podrobila aj plneniu prísnych servisných štandardov značky ŠKODA a stali sme sa aj autorizovaným servisom tejto značky.

 AUTO VALUŠEK služby s.r.o. tu pôsobí už devätnástym rokom. Počas tohto obdobia sme dokázali predať viac ako 1500 motorových vozidiel značky KIA. Nezabudli sme ani na budúcnosť a výrazne sme investovali do nového predajného miesta. S výstavnou plochou 400 m* patríme k popredným predajným miestam KIA na Slovensku. 

Pozadu nezostali ani servisné kapacity. V mechanickej dielni máme okrem štyroch servisných boxov ( z toho je jeden zdvihák pre úžitkové vozidlá do   5 ton ) aj najmodernejšie vybavenie od renomovaných dodávateľov. 

V našich priestoroch nie je len mechanická dielňa, ale aj karosáreň s vlastnou lakovacou kabínou, vlastnou miešarňou farieb a vlastným personálom. To nám umožňuje opravovať v podstate všetky značky motorových vozidiel a zákazník v prípade potreby nestráca s vozidlom kontakt.

 Vďaka našim technológiám a vyškolenému personálu sa firma stala aj partnerom viacerých poisťovacích spoločností, pre ktoré zastrešuje všetky karosárske a lakýrnicke opravy , ako samoobhliadkové centrum


Fotogaleria