obrázek bez popisu
obrázek bez popisu
obrázek bez popisu

Služby

Čakanie na opravu vášho vozidla v servise vám spríjemníme poskytnutím (bezplatnej) WiFi a občerstvenia. Ak však preferujete iné riešenia, ponúkame vám niekoľko doplnkových služieb:


Pick - Up servis

Zavezieme Vás na požadované miesto. Tak nemusíte čakať na opravu svojho motorového vozidla u nás ale na Vami vybranom mieste. Po oprave Vám servisný technik zavolá a následne si vozidlo u nás vyzdvihnete.

Odvoz a dovoz zákazníka

Šetríme Váš čas. Vyzdvihneme a odvezieme vaše vozidlo do servisu, tu ho opravíme, skontrolujeme a po oprave vám ho opätovne pristavíme na vopred určené miesto. Služba je určená pre pojazdné vozidlá a je limitovaná vzdialenosťou odnášho servisu.

Zapožičanie náhradného vozidla

Postaráme sa o vaše pohodlie počas doby, keď je vaše vozidlo u nás v servise. V prípade, že Vaše motorové vozidlo potrebujete každý deň, zapožičiame vám náhradné vozidlo. Túto službu je potrebné nahlásiť vopred priobjednávaní do servisu.

Umytie vozidla

Okrem štandardného vonkajšieho umytia vozidiel po servise,  Vám ponúkame aj službu tepovania. Kvalitným tepovacím strojom Karcher Vám vyčistíme sedadlá a aj ostatné časti interiéru vozidla.